Hakkımızda

SGT Derneği 2014 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan SGT Derneği, stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir.

Faaliyetlerini Ankara ve İstanbul da sürdüren SGT Derneği’nin ilgi alanlarını “Sızma Testleri, Güvenlik Denetimi, SOME, SOC Danışmanlığı, Açık Kaynak Siber Güvenlik Çözümleri, Büyük Veri Güvenlik Analizi ve Yeni Nesil Güvenlik Çözümleri” oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiği başarılı danışmanlık projeleri ve eğitimlerle sektörde saygın bir yer edinen SGT Derneği, kurulduğu günden bugüne alanında lider finans, enerji, telekom ve kamu kuruluşlarına 1.000’den fazla eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir.

SGT Derneği, kurulduğu yıldan beri ülkemizde bilgi güvenliği konusundaki bilgi ve paylaşımların artması amacı ile güvenlik e-posta listeleri oluşturulması, seminerler, güvenlik etkinlikleri düzenlenmesi, üniversite öğrencilerine kariyer ve bilgi sağlamak için siber güvenlik kampları düzenlenmesi gibi sosyal sorumluluk projeleri ile birçok konuda gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

sgthakkimizda

EKİBİMİZ

Vahap Eren

Başkan
Aslen Türkmen kökenli olan Vahap Eren 1987 Malatya doğumludur. 2004 yılından bu yana siber güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. Kamu ve özel sektörde proje çalışmaları yapmıştır. Hala da çalışmalarını sürdürmektedir.

Onur Önel

Başkan Yardımcısı
1985 yılında Bursa’ da doğmuştur. Uzun yıllar siber güvenlik alanında faaliyette bulunmuştur. Elektrosem firması kurucusu olarak güvenlik sistemleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Siyami Özkan

Sayman