Danışmanlık Hizmetleri

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Videoda izlediğiniz anlık siber saldırı haritası her geçen gün tüm kullanıcıları, özellikle kamu kurum ve kuruluşları tehdit etmektedir. Araştırmalarımız ve karşılaştığımız olaylar sonucu kamu kurum ve kuruluşlar siber güvenlik konusunda henüz yeterli önlemler almış değiller.

Bizde SGT olarak genel danışmanlık hizmetleri çatısı altında eğitim ve etkinlikler vererek siber güvenlik konularında gerekli desteği veriyoruz.

"Sadece güvensiz güvenlik olmaması için çaba harcıyoruz. (Wayne Dyer)"
"Geleceğin başarısı, güvenliğin başarısına bağlıdır. (Israelmore Ayivor)"

Şirketlere ve kamu kurumlarına her gün gelişen ve yenilenen siber saldırılara karşı ihtiyaç duydukları desteği veriyoruz. “Ürün bağımsız güvenlik yaklaşımı”mız sayesinde “güvenlik satan değil, güvenlik sağlayan” bir şirket olma özelliğini koruyoruz.

Genel danışmanlık hizmetleri çatısı altında kurumunuzun güvenlik ihtiyaçlarını anlayan, saldırıları öngörebilen ve siber güvenlik noktasında doğru alanlara yatırım yapılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Danışmanlık hizmetinin genel çerçevesinin çizilmesi ile birlikte SGT Derneği’ nin uzman kadrosu tarafından kurumun envanteri, internet ortamındaki varlığının haritası çıkartılarak ve sızma testleri yapılır.

Yapılan testlerin sonuçları kurumun siber güvenlik risk haritasının çıkartılmasını ve yapılması gereken güvenlik yatırımlarının en doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu sayede kurumunuza yapılabilecek siber saldırılara karşı doğrudan önlem alabilmekte, gereksiz ve geri dönüşü zayıf harcamaların kurum bütçesini olumsuz yönde etkilemesi önlenmektedir. Dokuz adımdan oluşan“SGT Security Danışmanlık Çerçevesi” detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sgt-danismanlik

Hakkımızda

about1Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.

Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır. Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır. Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.Buraya özgeçmiş, dernek bilgileri, kuruluş amacı vb. bilgiler yazılacaktır.

Misyon & Vizyon

  • Misyon
  • Vizyon

Neler Yapıyoruz?